כשאת לובשת קהיקו, את תומכת בסביבה ירוקה

אנחנו ב- KAHIKO תומכים באג'נדה ירוקה לסביבה נקייה יותר.

אנו מעצבים אופנה ברת קיימא- החל מבחירת חומרי הגלם הממוחזרים והטבעיים, הספקים העומדים בתנאי העסקה הוגנת ושימוש בחומרי אריזה ממוחזרים.

‏100% מבגדי הים שלנו מיוצרים מבד לייקרה פרימיום ממוחזר אקולוגי

בגד ים שלם ANGLET TOBBACO

‏100% מבגדי הים שלנו מיוצרים מבד לייקרה פרימיום ממוחזר אקולוגי

מיליוני בקבוקי פלסטיק מגיעים מידי שנה לים ולטבע. זה לא קוּל ובהחלט לא משהו שאנו רוצים לקחת חלק בו. הבד בו אנו משתמשים לייצור כל הדגמים שלנו הוא  בד לייקרה ממוחזר העשוי מבקבוקי פלסטיק שהועברו למיחזור ואחד הבדים האקולוגיים האיכותיים ביותר בעולם האופנה. בשימוש בבד זה (בהשוואה לבדי לייקרה רגילים) אנחנו מפחיתים באופן משמעותי שימוש בדלק, מפחיתים פליטת גזי חממה וחוסכים מים ואנרגיה.

איך הופכים בקבוקי פלסטיק לבד איכותי?

התהליך הגאוני (מוגן בפטנט) משתמש בבקבוקי הפלסטיק המשומשים, גורס אותם לכדוריות פלסטיק קטנטנות, מהן טווים חוט פוליאסטר וממנו אורגים בד אקולוגי חדש וממוחזר. הבד הממוחזר עמיד ואיכותי מאוד, בעל יכולת נידוף מים טובה והרגשה נעימה כנגד העור.

סטייל, נוח וגם אקולוגי? יש דבר כזה

אנו ב- KAHIKO מאמצים ופועלים בגישה בת קיימא הרואה את מחזור חיי הבגד לכל אורכו. אנו בוחרים חומרי גלם איכותיים, אך ורק בדים ממקור טבעי- פשתן, טנסל, במבוק על מנת שיהיו נוחים ונעימים על הגוף כמו גם על הסביבה. בדים טבעיים הינם בדים אווריריים, קלילים על הגוף, המתאימים בדיוק לקיץ הים תיכוני. תהליך הייצור של בדים אלה אינו מזהם, חסכוני באנרגיה ומצמצם פליטת CO2 לאוויר. כשאת קונה KAHIKO את תומכת בסביבה נקייה יותר!

סטייל, נוח וגם אקולוגי? יש דבר כזה

רואים את החבילה השלמה

כשזה מגיע לאריזת המוצרים, אנו מקפידים להשתמש אך ורק באריזות קרטון ונייר משי ממוחזרים. את החשבוניות כמובן נעדיף לשלוח במייל. יש לנו עוד דרך לעשות, אך המטרה בעתיד היא להיות עסק נטול פלסטיק

שקיפות לאורך כל הדרך

שקיפות לאורך כל הדרך

בגדי הים של KAHIKO ילוו אותך ברגעים הקסומים של החיים. בחירת החומרים והספקים שלנו נובעת מתפיסה אותנטית בה אנו מעדיפים להשקיע בייצור מוצרים איכותיים שיישארו לאורך זמן. לקח לנו זמן רב לחפש ולמצוא את המתפרה בה אנו מייצרים לא התפשרנו על תנאי ייצור ומצאנו מתפרה משפחתית בה מועסקים/ות עובדים/ות בוגרים בלבד, ללא כל הבדל דת, גזע ומין, העובדים בתנאים אתיים (שעות סבירות ומשכורת ראויה) במפעל מרווח ונוח. היה לנו העונג לבקר במתפרה ולפגוש אנשים חייכניים שנהנים מעבודתם.

אנחנו מזמינים אותך ליהנות ממגוון בגדי ים ובגדי ריזורט, תיקים וכובעים.

 אנחנו מקפידים לבחור חומרי גלם טבעיים וממוחזרים ואתרי ייצור איכותיים שיעזרו לנו ליצור מוצרים אופנתיים וברי קיימא שתוכלי ליהנות מהם לאורך שנים.

Journal

גלי את עולמנו ומה מעורר בנו השראה

מדריך המידות שלנו

חלק עליון

חלק תחתון

בגד ים שלם

מכנסיים

שמלה

חולצה

מה מידת החזיה שלך?

A

B

C

D

DD

E

מה מידת התחתון שלך?

34

36

38

40

42

מה מידת המכנסיים שלך?

34-36

36-38

38-40

40-42

מה מידת השמלה שלך?

36-38

38-40

40-42

מה מידת החולצה שלך?

36-38

38-40

40-42

מה מידת החזיה שלך?

A-C

B-D

C-DD

D-DD

DD

מה מידת התחתון שלך?

34-36

36-38

38-40

40-42

42-44

S

Your kahiko size

עדיין מתלבטת? צרי קשר