כפל הטבות! 60% הנחה על כל האתר + משלוח חינם בכל הזמנה

100% מבגדי הים שלנו מיוצרים מבד פרימיום אקולוגי

מיליוני בקבוקי פלסטיק מגיעים מידי שנה לים ולטבע. זה לא קוּל ובהחלט לא משהו שאנו רוצים לקחת חלק בו. הבד בו אנו משתמשים לייצור כל הדגמים שלנו הוא הבד האקולוגי האיכותי ביותר בשוק, שפותח מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים. ע”י שימוש בבד זה, ובהשוואה לבדים סטנדרטיים אחרים, אנו מפחיתים באופן משמעותי שימוש בדלק, פליטת גזי חממה וכמו כן, חוסכים מים ואנרגיה.

איך הופכים בקבוקי פלסטיק לבד איכותי?

הפטנט הגאוני לוקח את בקבוקי הפלסטיק, גורס אותם לכדוריות פלסטיק קטנטנות, מהן טווים חוט פוליאסטר ממנו אורגים בד אקולוגי חדש וממוחזר. הבד מותאם לקור וחום, דוחה מים, עמיד ואיכותי מאוד.

פסולת לפני מחזור

הפיכת הפסולת לכדוריות פלסטיק קטנטנות

חוטי פוליאסטר ארוגים לבד אקולוגי חדש

בגד ים KAHIKO אקולוגי שנותן ומחזיר אהבה לסביבה

סטייל, נוח וגם אקולוגי? יש דבר כזה

אנו ב KAHIKO נוקטים גישה בת קיימא הרואה את מחזור חיי הבגד לכל אורכו. מבחינת חומרי הגלם, אנו בוחרים אך ורק בדים טבעיים ולא רעילים שיהיו נוחים על הגוף כמו גם על הסביבה. בדים טבעיים כמו פשתן, במבוק וטנסל הינם בדים אווריריים, קלילים על הגוף, המתאימים בדיוק לקיץ הים תיכוני. תהליך הייצור של בדים אלה אינו מזהם, חסכוני באנרגיה ומצמצם פליטת CO2 לאוויר. כשאת קונה KAHIKO , את תומכת בסביבה נקייה יותר!

רואים את החבילה השלמה

כשזה מגיע לאריזת המוצרים, אנו מקפידים להשתמש אך ורק באריזות קרטון ונייר משי אקולוגי. את החשבוניות כמובן נעדיף לשלוח במייל. יש לנו עוד דרך לעשות, אך המטרה בעתיד היא להיות עסק נטול פלסטיק.

מחשבה נקייה לאורך כל הדרך

בגדי הים של KAHIKO ילוו אותך ברגעים הקסומים של החיים. בחירת החומרים והספקים שלנו נובעת מתפיסה אותנטית בה אנו מעדיפים להשקיע בייצור מוצרים איכותיים שיישארו לאורך זמן. אנו מייצרים במתפרה משפחתית ולא מתועשת, בה מועסקים/ות עובדים/ות בוגרים בלבד, ללא כל הבדל דת, גזע ומין, אשר עובדים בתנאים אתיים במפעל מרווח ונוח. היה לנו העונג לבקר במתפרה ולפגוש אנשים חייכניים שנהנים מעבודתם.

הירשמי לניוזלטר שלנווקבלי הנחה

ברצוני לקבל מידע על מבצעים ואני מסכימה לתנאי השימוש
1