מדיניות פרטיות

שימוש באתר והסכמה לתנאיו:

 1. כל שימוש באתר זה מהווה את הסכמתך לתנאי המדיניות.
 2. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות, למחוק ו/או להוסיף על תנאי המדיניות לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת וללא התחייבות למתן הודעה מוקדמת או בדיעבד.

מדיניות פרטיות:

 1. בעת ביצוע הזמנה או הרשמה לאתר, תידרש המשתמשת להכניס למערכת פרטים אישיים שלה, כמו: שם ,כתובת, מס’ טלפון, כתובת דוא”ל וכן סוג ומספר כרטיס האשראי באמצעותו היא מבקשת לבצע את ההזמנה. האתר ו/או החברה לא יהיו אחראים לטעות בביצוע הזמנה הנובעת מהכנסת פרטים שגויים או פרטים כלשהם על ידי המשתמשת למערכת.
 2. בזמן ביצוע ההזמנה או הרשמה לרשימת התפוצה תוכל המשתמשת לסמן באם היא מעוניינת ומאשרת לאתר ו/או לחברה ו/או למי מטעמה, להשתמש בפרטים אשר היא מוסרת, לרבות בכתובת הדוא”ל שלה, על מנת לשלוח לה עדכונים ותכנים שיווקיים. בסימון האפשרות דלעיל, מצהירה המשתמשת כי היא מתירה לאתר ו/או לחברה להשתמש בפרטיה כפי שנמסרו למטרות שיווקיות ולפנות אליה בדיוור ישיר באמצעות דואר אלקטרוני, מסרונים, טלפון ומערכת חיוג אוטומטית. בעצם ביצוע ההזמנה באתר, מצהירה המשתמשת, כי הפרטים שמסרה נכונים.
 3. המשתמשת תוכל לבקש בכל עת את הסרתה מרשימת התפוצה לתכנים שיווקיים על ידי משלוח בקשה בדוא”ל  [email protected]  ו/או דרך הניוזלטר.
 4. פרטי ההזמנה ופרטי המשתמשת, למעט מספר כרטיס האשראי על ידו התבצעה ההזמנה, ישמרו במאגרי האתר ו/או החברה, וישמשו את החברה בלבד לצרכי שיווק ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט העברת הפרטים לחברת האשראי לשם קבלת אישור לביצוע ההזמנה. בעצם הרשמתה לאתר מסכימה המשתמשת כי פרטיה יישמרו במערכת הנתונים של החברה.
 5. האתר ו/או החברה רשאים להשתמש באמצעים טכנולוגיים לצורך תפעולו השוטף של האתר ולצורך איסוף נתונים אודות השימוש בו לצרכי שיווק. בעצם השימוש באתר מסכימה המשתמשת לפעילות זו של האתר ו/או החברה.
 6. האתר והמוצרים המוצגים בו מונגשים עבורך על-ידי החברה כפי שהם ובכפוף לזמינותם. למרות שהחברה נוקטת בכל המאמצים כדי להציג באתר מידע מדויק ומהימן ככל שניתן, החברה אינה ולא תהא אחראית, במישרין או בעקיפין, לזמינות, אמיתות, מהימנות ו/או מידת הדיוק של התוכן המופיע באתר, והסתמכות על כל תוכן המוצג באתר או דרכו הינה באחריותך המלאה. 

קניין רוחני וסימני מסחר:

 1. כל החומרים ו/או התכנים ו/או המערכות ו/או האלגוריתמים של האתר הם רכושם הבלעדי של האתר ו/או החברה. נעשה בהם שימוש תחת הרשאה מפורשת של בעלי הזכויות שאליהם הם שייכים.
 2. כל העתקה, הפצה, שידור, פרסום, שימוש או שינוי של האתר ו/או חלקיו מבלי הסכמה מוקדמת מפורשת בכתב מהאתר ו/או החברה, אסורים בהחלט. כל הפרה של האמור בסעיף זה, עלולה לגרום לתוצאה של הפרת זכויות יוצרים, זכויות סימני מסחר או זכויות קניין רוחני, באופן שעלול להשית על המשתמשת עונשים ו/או קנסות פלילים ו/או אזרחיים על פי דין.
 3. כל סימני המסחר המופיעים באתר הם בבעלות בלעדית של האתר ו/או החברה.
 4. אין האתר ו/או החברה ומפעיליהם, מנהליהם, עובדיהם ושותפיהם אחראים על כל הפרה שלקניין רוחני ו/או זכות מוסרית ו/או הפרה בשימוש של סימני מסחר של צד שלישי ע”י משתמשת רשומה באתר.
 5. כל סימן מסחרי המופיע באתר המכיל את המילים “קהיקו” ו/או “KAHIKO” והתוכן המופיעים בו, לרבות: עיצוב האתר, גרפיקה, לוגואים, שרטוטים, נתונים, דגמים, עיצובים, איורים, צילומים, תמונות, קטעי וידאו, טקסט, גרפיקה וכיוצ”ב מוגנים על-ידי דיני זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינ”ל וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות ובכל מקרה שייכים לחברה.

שונות:

 1. האתר ו/או החברה משתמשים בתקני אבטחה גבוהים לשם שמירה על פרטיות המשתמשת. עם זאת, האתר ו/או החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם למשתמשת, ככל שיגרם, עקב שימוש באתר.
 2. בכל מחלוקת שעניינה עסקה המבוצעת באתר או שימוש באתר ו/או כל תביעה, דרישה ו/או בקשה הנובעים משימוש או עסקה זו , יחול הדין הישראלי בלבד, ותהא סמכות שיפוט לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב.
 3. בכל שאלה ו/או הבהרה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה בדוא”ל,
  [email protected] או בטלפון 03-7959479 או בווטסאפ 054-4277022

מדריך המידות שלנו

חלק עליון

חלק תחתון

בגד ים שלם

מכנסיים

שמלה

חולצה

מה מידת החזיה שלך?

A

B

C

D

DD

E

מה מידת התחתון שלך?

34

36

38

40

42

מה מידת המכנסיים שלך?

34-36

36-38

38-40

40-42

מה מידת השמלה שלך?

36-38

38-40

40-42

מה מידת החולצה שלך?

36-38

38-40

40-42

מה מידת החזיה שלך?

A-C

B-D

C-DD

D-DD

DD

מה מידת התחתון שלך?

34-36

36-38

38-40

40-42

42-44

S

Your kahiko size

עדיין מתלבטת? צרי קשר