על קהיקו

 KAHIKO הוא מותג ריזורט ישראלי אקולוגי לבגדי-ים, בגדי חוף ובגדים ליום-יום.

 

בסיום לימודי עיצוב אופנה, בער בי הצורך להקים מותג ריזורט מקומי שיציע בגדי-ים וחוף איכותיים ומתוחכמים לנשים שמסביבי. בשנת 2016 הקמתי את המותג מסטודיו העבודה בביתי. עיצוב בגדי ים לנשים זו חוויה מאוד אינטימית, בה אני חוקרת את צרכי הלקוחה ומנסה למצוא את האיזון המושלם בין נוחות, פרקטיות, נשיות וסטייל. אני מאוד אוהבת את הוייב והלוק של תרבות הריזורט וזהו הקו המנחה של קהיקו.

יש בי אהבה גדולה לאופנה ותשוקה לעצב דגמים מעניינים שיגרמו לאישה הישראלית להרגיש יפיפייה ונשית עם הנתונים הטבעיים שלה, ללא מאמץ.

בתהליך הייצור, אני מקדישה מחשבה על איכות הסביבה ועתידנו על פני כדור הארץ. אני דוגלת ברכישת מוצרים אקולוגיים (ממוחזרים, טבעיים או ניתנים למיחזור). לכן, אני גאה ונרגשת להשתמש בבדי פרימיום ממוחזרים, השומרים על עמידותם לאורך זמן. במהלך הזמן, הרחבתי את הקולקציה והוספתי ליין Ready To Wear ואקססוריז שמשלימים את חווית הריזורט של קהיקו.

כל הדגמים של קהיקו מעוצבים בארץ ומיוצרים בבאלי אינדונזיה. 

בסטודיו המותג בארץ אני עובדת ויוצרת יחד עם בעלי, עידן וצוות נשים מוכשרות העובדות במרץ להביא אליכן את הבגדים האיכותיים של קהיקו וחווית השירות האישית שלנו.

אני מזמינה אותך להתחדש בבגד של קהיקו, ליהנות מהעיצוב והאיכות בבגד שיחמיא לך כמה עונות ותמיד יהיה אופנתי. בואי לבקר אותנו בחנות ובסטודיו לחוויית קניה אישית או באתר. בסטודיו אפשר להתייעץ איתי לגבי גזרה, התאמה ומידות.

קהיקו – במיתולוגיה הפולינזית הוא ריקוד הולה עתיק יומין בו הרקדנית מתמסרת ומקדישה עצמה לאלים.

XO

תלמה

מדריך המידות שלנו

חלק עליון

חלק תחתון

בגד ים שלם

מכנסיים

שמלה

חולצה

מה מידת החזיה שלך?

A

B

C

D

DD

E

מה מידת התחתון שלך?

34

36

38

40

42

מה מידת המכנסיים שלך?

34-36

36-38

38-40

40-42

מה מידת השמלה שלך?

36-38

38-40

40-42

מה מידת החולצה שלך?

36-38

38-40

40-42

מה מידת החזיה שלך?

A-C

B-D

C-DD

D-DD

DD

מה מידת התחתון שלך?

34-36

36-38

38-40

40-42

42-44

S

Your kahiko size

עדיין מתלבטת? צרי קשר